İzmir Karşıyaka’da Piyano Kursu

izmir karşıyaka'da piyano kursu

İzmir Karşıyaka’da piyano kursu almak istiyorsunuz ve internetten piyano kursu aramalarına başladınız. İzmir piyano kursu, Karşıyaka piyano kursu, İzmir’in en iyi piyano kursu gibi aramalar yaptınız ve karşınıza biz çıktık. Peki biz piyano kursu seçiminde gerçekten en iyi tercih mi olacağız? Biz anlatalım siz karar verin.

Ücretsiz ve Birebir Deneme Dersleri

Bizler piyano kursuna başlamadan önce tüm öğrenci adaylarımızla ücretsiz ve birebir deneme dersleri yapıyoruz ve aslında bu dersler piyano eğitimi programımızın ilk dersi formunda oluyor. Hem tanışıyoruz hem birbirimizi anlıyoruz hem de piyano kursu süresince istek ve önerilerinizi dinliyor ve ciddiye alıyoruz. Eğer memnun kalıp piyano kursumuza kayıt olursanız size uygun bir gün ve saat belirleyip eğitimimize başlıyoruz.

Dersleri ‘Öldürmüyoruz’

Maya Sanat Akademisi’ndeki piyano kursu programında dersleri sizlere egzersizler vererek kenara çekilip ‘öldürmüyoruz’. Ders boyunca sizlerle çalıyor, çalışıyor ve en önemlisi doğru aktarıyoruz. Ders süresi çok önemli ve değerli!

Siz Ne İstiyorsanız Onu Çalıyorsunuz

Belirli bir seviyeden sonra piyano kursumuzda bizim istediğimiz eserleri değil sizin istediğiniz eserleri çalıyoruz. Tarz fark etmez! Önemli olan müziğin hangi alanından keyif alıp piyano çalmak istediğinizdir. Süreç şöyle ilerliyor, bize uzun bir şarkı listesi veriyorsunuz sonra öğretmenlerimiz bu listeyi özenle inceleyip hem icra edebileceğiniz hem de sizi geliştirecek şarkıları seçip notalarını çıkarıyorlar. Sevmediğiniz bir eseri çalmak istemezsiniz diye düşünüyoruz.

Eğitmenlerimize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Piyano kurslarımız ders süresi bitince sona ermiş olmuyor. Uzman eğitmenlerimize dilediğiniz zaman ulaşabiliyor ya da akademimize gelerek aklınıza takılanları danışabiliyorsunuz. Eğitim ders süresiyle sınırlı olmamalı, bu zorlu ama eğlenceli yolda her zaman beraberiz.

Maya Sanat Akademisi’nde dilediğiniz zaman gelip akademimizin piyanosunu kullanarak sınıflarımızda çalışabilirsiniz. Egzersiz çok önemli!

Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla piyano kursuna yazdırabileceğiniz bir kurumdur Maya Sanat Akademisi. Öğretmenlerimize dilediğiniz tüm isteklerinizi, kaygılarınızı belirtmenizi rica ediyoruz. Ayrıca tüm sınıflarımızda kurulu kamera sistemimiz sayesinde çocuklarınızın derslerini bekleme salonundan sıcak bir kahve eşliğinde canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

İzmir Karşıyaka’da Piyano Kursu İçin Kolay Ulaşım Merkezi Konum

Merkezi ve ulaşımı kolay bir piyano kursu arıyorsanız da yine doğru adres bizleriz. Karşıyaka Girne Bulvarı üzerinde olan Maya Sanat Akademisi’nin hemen önünde bir otobüs durağı bulunmaktadır. İzban, tramvay  ve vapur iskelelerine olan yürüme mesafesindeki uzaklığı akademimize ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Sanata tutkuyla bağlı eğitmenlerin, sanata tutkuyla bağlanacak bireylerle buluştuğu yerdir Maya Sanat Akademisi. Sizleri İzmir Karşıyaka’da uygun fiyatlı ve kaliteli piyano kursu veren akademimize bekliyoruz.

Sorularınız, görüşleriniz ve de ücretsiz ve birebir deneme dersi randevusu oluşturmak için bizlere Girne Bulvarı 35A Karşıyaka/İZMİR adresinden ya da  ‘0 (232) 323 00 20’ numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Piyano kurslarımız ile ilgili diğer bir yazımıza buradan, eğitimlerimizi ve etkinliklerimizi daha yakından takip etmek için ise Instagram adresimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sanatla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir