Şan dersi için aklınızda deli sorular var değil mi? Acaba şan dersi alsam sesim güzelleşir mi? Ben hiçbir enstrüman çalmıyorum, yine de şan dersi alabilir miyim? Yaşım çok geçti, artık olur mu? Daha nicesi… Merak ettiklerinizi cevaplamak adına Şan için ücretsiz, birebir deneme dersi almalısınız 🙂

Şan dersi almanın amacı ne peki? Kısacası sesi doğru kullanma ve doğru şarkı söyleme eğitimidir. Maya Sanat Akademisi’nde şan dersi alacaksınız eğer, birçok egzersiz yapacaksınız. Diksiyon, duruş, esneme, nefes egzersizleri…  Bunları uzman bir eğitmenden almak oldukça önemlidir. Bu konuda kendimize güveniyoruz 🙂

Ne kadar zamanda sonuç alabileceğiniz ve şan kursu ile ilgili aklınıza takılan her şey için önce ücretsiz, birebir deneme dersi almanızı tavsiye ederiz. Maya Sanat Akademisi’ni iletişim numaralarından aramanız yeterli.

Şarkı söylemenin insanı baştan sona huzurla doldurduğu, bu huzuru ve mutluluğu herkes ile paylaşmanın insanı daha da iyi hissettirdiği aşikardır. Kendinizi ifade etmek için en güzel, en anlamlı yollardan biridir. Sesinizin güzelliği de görecelidir.  Doğru verilen eğitimle şarkı söyleyebilirsiniz.

Profesyonel anlamda Şan eğitimi 10 yaş ile başlamaktadır Şan derslerimiz, piyano eşliğinde yapılmaktadır. Gerektiğinde diğer enstrümanlar da kullanılmaktadır.

Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki şan kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye şan eğitimi almaktan vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda şan dersi için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

Eğlenceli, kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda şan dersi almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda şan eğitimi almak istiyorsanız, alanında uzman, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de şan kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz! 🙂

 

Şan eğitimi almış ve şan eğitimi almamış ses arasında büyük farklar vardır. Eğitimli bir sesiniz olsun istiyorsanız, sizi Karşıyaka’da bulunan Maya Sanat Akademisi’ne bekliyoruz.

Şan eğitiminde önemli olan sizin istemenizdir. Sadece şan kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek, izlemek isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim 🙂