Nasıl yardımcı olabiliriz?

sizi arayalım

Sıkça Sorulan Soruları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Genel

Öncelikle kişiye özel ders programları hazırlamaktayız. Alanında uzman hocalarımız ile her an iletişim halinde olacaksınız ve araya giren 1 haftalık zamanı verimli kullanacaksınız. Derslerimizin birebir olması verimi önemli derecede arttırmaktadır. Ekipmanlarımız özenle ve tek tek denenerek seçilmiştir. Her yaş grubu için gerekli olan tüm malzemeler mevcuttur. Bilgiyi öğrenciden asla sakınmıyoruz. Antrenman verip dersleri ‘öldürmüyoruz’. Ders boyunca aktif olarak sizinle çalışıyor, ilgileniyoruz.

Eğitimler

Bu duruma en iyi şekilde cevap almak için, alanında uzman hocalarımızdan birebir ücretsiz deneme dersi almanızı öneririz. Hem paranız ve zamanınız boşa gitmesin hem de başarmanın tadını birlikte çıkaralım! 

Enstrüman çalmanın kesinlikle bir yaşı yoktur. Sizin istemeniz yeterlidir. Size uygun bir program ayarlıyoruz. Bu sayede gerekli olan tüm bilgiyi alacaksınız.

1 aylık temel eğitim sonunda, parçalar çalmaya başlayacaksınız. Enstrüman öğrenmenin sonu yoktur. Bir senede bir senelik öğrenir çalarsanız. Beş senede beş senelik öğrenir çalarsanız. Yeter ki hedeflerimizi doğru belirleyip disiplinli çalışalım. Gerisi kendiliğinden gelecektir. Siz merak etmeyin.
1 saatlik eğitim genelde size çok az gelmektedir. Ama bizlerin sizin için hazırlamış olduğu program, sizin bir dersten diğerine kadar olan zamanda çalışmanız ve antrenman yapmanız için yeterli olacaktır.
Hocamızın 1 aylık temel eğitimi vermesinden sonra, istediğiniz teknik ile çalışabilirsiniz. Dilerseniz tüm teknikleri de kullanabilirsiniz.
Enstrüman kurslarına gelirken, çok fazla bir şey getirmenize gerek yok. Çünkü tüm enstrümanlar akademimizde mevcut. Fakat kendi enstrümanınız var ise onunla çalışmak ilerleyişi hızlandıracaktır. Resim kurslarımız için her hafta gerekli olan ekipmanı, hocamız derslerden 2 gün önce hatırlatma mesajı ile bilgilendirmektedir.