klasik gitar kursu

ertleme, şimdi başvur

İzmir’de gitar kursuna mı gitmek istiyorsunuz? Google’a gitar kursu İzmir yazdınız. Peki biz doğru adres miyiz? Buna karar verecek olan sizlersiniz.  Öncelikle aklınızdaki soruları yok etmek, gitar kursu ile ilgili merak ettiklerinize cevap bulmak için ücretsiz, birebir deneme derslerimizden faydalanın. 

Keyifli geçen bir gitar eğitimi almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda gitar kursu almak istiyorsanız, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de gitar kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz! 🙂

Gitar kurslarımız da diğer müzik kurslarımız gibi birebirdir. Böylece eğitmenler öğrencilerle yakından ilgilenebilmektedir. Gitar kurslarımızın birebir olması, öğrencinin kurs ortamında aktif olduğu, gitar ile ilgili merak ettiği her şeyi rahatça sorabildiği, yanlışların hızlı bir şekilde doğruya çevrildiği bir ortam oluşturmaktadır.  Gitar kursunun yanı sıra, gitar satın almak istediğinizde seçimlerinizde de uzman eğitmenlerimiz size iyi bir yol gösterici olacaktır.

Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki gitar kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye gitar öğrenmekten vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda gitar kursu için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

Gitar kursumuzda yaş sınırı yoktur. Önemli olan sizin istemenizdir. Sadece gitar kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek ve bilgi edinmek isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim 🙂