On parmağınıza on marifet yüklemek istiyorsanız, en doğru kurs seçimi piyano kursu olacaktır. Parmaklarınızın dokunuşlarına anında ve en naif şekilde cevabı verecek olan enstrüman! Dinlemesi ayrı keyif, çalması ayrı keyif.  Ama aklınızda bir sürü soru mu var? Dert etmeyin. İzmir’de piyano kursu düşünüyorsanız, bizi arayın. Ücretsiz birebir bir deneme dersi oluşturalım ve sorularınıza cevap bulalım.  Bu ücretsiz deneme dersleri sadece piyano kursu ile ilgili merak ettiklerinizin yanı sıra, acaba hoca ile uyumum nasıl olacak gibi düşünceleriniz için de bir cevap niteliği taşıyor olacak.

Öncelikle akademimizdeki piyanoları, piyano kurslarınız dışında da kullanabilirsiniz. Öğrenmesi diğer müzik aletlerine göre biraz daha kolay denebilir. Bir de Karşıyaka’da bulunan Maya Sanat Akademisi’nde birebir enstrüman kursları olunca, öğrenmeniz daha da kolaylaşacak.

Piyano kurslarımız da tıpkı diğer müzik kurslarımız gibi birebirdir demiştik. Böylece eğitmenler öğrencileriyle daha yakından ilgilenebilmekte ve öğrenme süresi hızlanmaktadır. Öğrencinin kurs ortamında aktif olduğu, piyano öğretiminde verimin arttığı, piyano ile ilgili merak ettiği her şeyi rahatça sorabildiği, yanlış öğretilenlerin hızlı bir şekilde doğruya çevrildiği ya da yeni öğrenimlerin daha hızlı olduğu bir ortam oluşturmaktadır.

Piyano kursunun yanı sıra, piyano satın almak istediğinizde seçimlerinizde de uzman eğitmenler size iyi bir yol gösterici olacaktır.

Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki piyano kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye piyano öğrenmekten vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda piyano kursu için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

Ayrıca eğlenceli, kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda piyano dersi almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda piyano eğitimi almak istiyorsanız, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de piyano kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz!

Doğru bir piyano eğitimi ile yüzlerce şarkıyı çalmak istiyorsanız, sizi Karşıyaka’da bulunan Maya Sanat Akademisi’ne bekliyoruz.

Piyano kursu için en alt yaş sınırı 5’tir, diyebiliriz. Geri kalanlar için önemli olan istemektir. Sadece piyano kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek, bilgi almak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim.

piyano kursu, piyano eğitimi, izmir, sanat okulu