Evde bir şeyler karalıyor ve acaba yeteneğim var mı? Diye düşünüyorsanız, Maya Sanat Akademisi’nin ücretsiz Resim deneme dersine katılın. Tek yapmanız gereken, bizi arayıp randevu oluşturmanız. Resim deneme derslerimizin amacı, aklınızdaki tüm sorulara cevap bulmak içindir. Sadece merak ettiklerinizle kalmayıp, resim kursu öğretmenlerimiz ile iletişiminizin nasıl olduğuna da karar vermezini sağlayacaktır. Acaba bu akademiye kendinizi ait hissedecek misiniz?

Ayrıca eğlenceli, kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda resim dersi almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda resim eğitimi almak istiyorsanız, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de resim kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz! 🙂

Maya Sanat Akademisi’nde resim derslerinde yaş sınırlamaları yoktur. Resim derslerimizde birçok teknik ile çalışacaksınız. Bir program eşliğinde, istekleriniz göz ardı edilmeden!

Maya Sanat Akademisi’nde resim kursları, en fazla 6 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Yaş grubunuza ve isteklerinize göre gruplara ayırarak resim dersine devam ediyorsunuz.  Öğretmen eşliğinde 2-3 saat çalıştıktan sonra, atölyemizi 1 saat kullanabilirsiniz.

Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki resim kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye resim eğitimi almaktan vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda resim kursu için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

İster hobi olarak, ister Güzel Sanatlara hazırlık olarak ya da üniversitede seçmek istediğiniz moda tasarımı, resim öğretmenliği bölümleri için yine Maya Sanat Akademisi’nden resim kursu alabilirsiniz.

Sanat adına bir şeyler yapmak için önemli olan sizin istemenizdir. Sadece resim kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek, bilgi almak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim 🙂