Elektro Gitar Kursu

ERTLEME, ŞİMDİ BAŞVUR

İzmir’de elektro gitar kursuna mı gitmek istiyorsunuz? Peki biz doğru adres miyiz? Buna karar verecek olan sizlersiniz.  Öncelikle aklınızdaki soruları yok etmek, elektro gitar kursu ile ilgili merak ettiklerinize cevap bulmak için ücretsiz, birebir deneme derslerimizden faydalanın. 

Keyifli geçen bir elektro gitar kursu almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda elektro gitar kursu almak istiyorsanız, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de elektro gitar kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz! 🙂

Günümüzde müziğe olan ilginin her geçen gün artması ile, elektro gitar öğrenmek isteyen kişi sayısı da artmaktadır. Bizler de bunu göz önünde bulundurarak, sınıflarımızı ona göre düzenledik. Ekipmanları ile tam donanımlı sınıflarda kurs vermekteyiz.

Elektro gitar kullanım alanı çok genişlemiş bir enstrümandır. Sizin elektro gitar ile ne çalmak istediğiniz göz önünde bulundurarak, pratik ve teorik bilgiler ile tam anlamıyla  donanımlı bir müzisyen olmanızı istiyoruz.

Elektro Gitar kurslarımız da diğer müzik kurslarımız gibi birebirdir. Böylece eğitmenler öğrencilerle yakından ilgilenebilmektedir. Elektro Gitar kurslarımızın birebir olması, öğrencinin kurs ortamında aktif olduğu, elektro gitar ile ilgili merak ettiği her şeyi rahatça sorabildiği, yanlışların hızlı bir şekilde doğruya çevrildiği bir ortam oluşturmaktadır.  Elektro gitar kursunun yanı sıra, elektro gitar satın almak istediğinizde seçimlerinizde de uzman eğitmenlerimiz  size iyi bir yol gösterici olacaktır.

 Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki elektro gitar kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye elektro gitar kursu almaktan vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda elektro gitar kursu için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

Elektro gitar kursumuzda yaş sınırı yoktur. Önemli olan sizin istemenizdir. Sadece elektro gitar kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek ve bilgi edinmek isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim 🙂