Hem çalması hem dinlemesi ayrı zevk olan yan flütün sanki kendine özgü bir doğası var değil mi? İnsanın içindeki sessiz kalmış duyguları ortaya çıkarıyor adeta!

Yan flüt ile ilgili aklınızda bir sürü soru var öyle değil mi? Öğrenmek kolay mı? Yaşım geçti ama çok istiyorum, acaba öğrenebilir miyim? Daha bir sürü soru…  Bu soruları kendi kendinize cevaplamak için uğraşmayın.  İzmir’de yan flüt kursu düşünüyorsanız, ücretsiz birebir bir yan flüt dersi kaydı oluşturalım ve uzman kişilere danışın.

Bu ücretsiz deneme dersleri sadece yan flüt kursu ile ilgili merak ettiklerinizin yanı sıra, acaba hoca ile uyumum nasıl olacak gibi düşünceleriniz için de bir cevap niteliği taşıyor olacak.  Karşıyaka’da bulunan Maya Sanat Akademisi’nde birebir enstrüman kursları, öğrenmenizi kolaylaştıracak.

Yan flüt kurslarımız da tıpkı diğer müzik kurslarımız gibi birebirdir demiştik. Böylece eğitmenler öğrencileriyle daha yakından ilgilenebilmekte ve öğrenme süresi hızlanmaktadır. Öğrencinin kurs ortamında aktif olduğu, yan flüt öğreniminde verimin arttığı, yan flüt ile ilgili merak ettiği her şeyi rahatça sorabildiği, yanlış öğretilenlerin hızlı bir şekilde doğruya çevrildiği ya da yeni öğrenimlerin daha hızlı olduğu bir ortam oluşturmaktadır.

Yan flüt kursunun yanı sıra, yan flüt satın almak istediğinizde seçimlerinizde de uzman eğitmenler size iyi bir yol gösterici olacaktır.

Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki yan flüt kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye yan flüt öğrenmekten vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda yan flüt kursu için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

Ayrıca eğlenceli, kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda yan flüt dersi almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda yan flüt eğitimi almak istiyorsanız, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de yan flüt kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz!

Doğru bir şekilde ve pek çok müzik dalında şarkı çalışması yapmak istiyorsanız, sizi Karşıyaka’da bulunan Maya Sanat Akademisi’ne bekliyoruz.

Yan flüt kursu için en alt yaş sınırı 5’tir, diyebiliriz. Geri kalanlar için önemli olan istemektir. Sadece yan flüt kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek, bilgi edinmek isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim.