İzmir’de bas gitar kursuna mı gitmek istiyorsunuz? Peki biz doğru adres miyiz? Buna karar verecek olan sizlersiniz.  Öncelikle aklınızdaki soruları yok etmek, bas gitar kursu ile ilgili merak ettiklerinize cevap bulmak için ücretsiz, birebir deneme derslerimizden faydalanın. 

Keyifli geçen bir bas gitar eğitimi almak istiyorsanız, konumu güzel yerde olsun ki otobüsten indiğim gibi akademiye gireyim diyorsanız, ferah ve modern sınıflarda bas gitar kursu almak istiyorsanız, aşkla sanatını icra eden eğitmenler görmek istiyorsanız, İzmir’de bas gitar kursu aramalarınızda bizi üst sıraya koyabilirsiniz! 🙂

Bas gitar, çoğunlukla dört tele sahip olan ve düşük frekans aralığında sesler veren telli bir müzik aletidir. Günümüz müziğinin vazgeçilmez enstrümanlarından biridir.

Ayrıca bas gitar, akustik ve elektrikli olmak üzere ikiye ayrılır.

Bas Gitar kurslarımız da diğer müzik kurslarımız gibi birebirdir. Böylece eğitmenler öğrencilerle yakından ilgilenebilmektedir. Bas Gitar kurslarımızın birebir olması, öğrencinin kurs ortamında aktif olduğu, bas gitar ile ilgili merak ettiği her şeyi rahatça sorabildiği, yanlışların hızlı bir şekilde doğruya çevrildiği bir ortam oluşturmaktadır.  Bas gitar kursunun yanı sıra, bas gitar satın almak istediğinizde seçimlerinizde de uzman eğitmenlerimiz size iyi bir yol gösterici olacaktır.

 Biz Maya Sanat Akademisi olarak, haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bu tabii ki bas gitar kurslarımız için de geçerlidir.  Ve en önemlisi çalışıyorsanız, öğrenciyseniz kurs saatlerimizi size göre ayarlıyoruz.

Zamanınız yok diye, saatlerinizi ayarlayamadınız diye bas gitar kursu almaktan vazgeçmeyin.  Ortak talepler doğrultusunda bas gitar kursu için saat ve günlerinizi ayarlayabiliriz.

Bas gitar kursumuzda yaş sınırı yoktur. Önemli olan sizin istemenizdir. Sadece bas  gitar kursuna katılmakla kalmayıp akademimizin ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Biz anlattık, daha ayrıntılı bir şekilde görmek ve bilgi edinmek isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Ya da gelin birlikte bir kahve içelim 🙂